جنسیت
انتخاب خدمات
سرویس
خدمات جانبی سرویس
تاریخ و زمان
اطلاعات تکراری
اطلاعات
سبد خرید
تایید
ما قادر به پردازش پرداخت شما نیستیم. لطفا مجددا تلاش کنید.
نوبت شما  با موفقیت ثبت گردیدتا دقایق دیگر پیامک رزرو برای شما ارسال خواهد شد
کد تایید شما
افزودن به تقویم iCAL

رزرو در مجموعه دانوب اسپا فقط از طریق سایت رسمی ما، صفحه رسمی ما در اینستاگرام و یا تماس با شماره 09120931027  و واریز به شماره کارت 6037998153076632 بانک ملی به نام آقای زرین معتبر می باشد. در غیر این صورت سالن ماساژ دانوب اسپا هیچگونه مسئولیتی در برابر تبعات ناشی را بر عهده نمی‌گیرد.

برای رزرو آنلاین انواع ماساژ برای خانم ها و آقایان توسط دانوب اسپا بهترین سالن ماساژ در کرج با پرسنلی مجرب و آموزش دیده، می توانید از سامانه رزرو و خرید انواع ماساژ استفاده کنید. خرید اینترنتی ماساژ می تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند.

مشتری گرامی در نظر داشته باشید که مجموعه دانوب اسپا فعلا هیچ شعبه دیگری ندارد و سایت رسمی ما www.danubespa.com است. تنها صفحه رسمی danube.spa در اینستاگرام است.

دانوب اسپا بهترین سالن ماساژ کرج شناخته شده است که در این مجموعه تمامی انواع ماساژها، خدمات پوستی، سونا و جکوزی به مشتریان ارائه می شود.

از ماساژهای پر طرفدار دانوب اسپا می توان به ماساژ ریلکسی و ماساژ دیپ تیشو اشاره کرد. همچنین دانوب اسپا ارائه دهنده خدمات پوستی مانند فیشیال تخصصی در کرج و پدیکور است.

تمامی خدمات دانوب اسپا توسط کادری مجرب و حرفه ای در یک محیط آرامش بخش و به دور از هرگونه استرس ارائه می شود.

از همین رو ماساژ سوئدی و ماساژ شکلات دانوب اسپا بسیار شناخته شده و پرطرفدار است. همچنین قیمت خدمات دانوب اسپا بسیار مناسب است و شما می توانید با خیال راحت به سلامت بدن و پوست خود بیفزایید. امکان رزرو نوبت آنلاین برای شما فراهم شده است و شما می توانید از طریق سامانه رزرو زیر برای خود یا عزیزانتان نوبت رزرو کنید.