ماساژ ریلکسی

ماساژ ریلکسی همانطور که از نام آن می توان فهمید مخصوص ریلکس شدن و آرامش پیدا کردن است. این ماساژ در آرامش بخشیدن بی نظیر است. آرامش روح و ریلکس شدن جسم، نیاز تمام افراد در این روزها است. این ماساژ شامل فشار ملایم تا متوسط به بدن است که همین امر باعث احساس آرامش می شود. در نتیجه بدن ریلکس شده، ضربان قلب و تنفس کم می شود. هنگامی که بدن شروع به آرام شدن می کند، هورمون های استرس کاهش می یابد و عضلات شل می شوند.

ماساژ ریلکسی (به انگلیسی: Relaxation Massage) مناسب افرادی است که از افسردگی و اضطراب رنج می برند و در جستجوی آرامش اند. اگر نام ماساژ ریلکسی به گوشتان خورده است اما با فواید و هزینه این ماساژ آشنا نیستید پیشنهاد می کنم تا انتهای این مقاله با دانوب اسپا مرکز ماساژ کرج همراه باشید چون در این مقاله به طور کامل و مفصل به ماساژ ریلکسی می پردازیم.

ماساژ ریلکسی به همراه قیما رزرو در کرج
فواید ماساژ ریلکسی

فواید ماساژ ریلکسی چیست؟

همانطور که از نام این ماساژ پیداست، اولین و بهترین فایده آن، حس آرامش و ریلکس شدن است. ماساژ ریلکسی فواید بسیاری دارد. از جمله این فواید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کاهش استرس
 • خواب راحت و بهبود کیفیت آن
 • کاهش درد و تنش عضلانی
 • بهبود عملکرد سیستم لنفاوی
 • هضم آسان غذا
 • دفع سموم از بدن
 • التیام زخم‌های کوچک

ماساژ ریلکسی چگونه به آرامش شما کمک می کند؟

یک اثر بسیار عالی بر روی بدن توسط این ماساژ آرامش بخش ایجاد می شود و می تواند فواید زیادی برای سلامتی داشته باشد. ماساژ با افزایش ترشح هورمون ها و افزایش دمای بافت های نرم به آرامش بدن کمک می کند.

 • تحریک هورمون های بدن: این ماساژ باعث تحریک هورمون های بدن می شود. فشار سبک این ماساژ باعث تحریک سیستم عصبی می شود که باعث افزایش هورمون های مختلف در بدن می شود. هورمون های مانند اندورفین، سروتونین و دوپامین از مغز ترشح می شوند که به بهبود خلق و خو و افزایش حس خوب کمک می کنند. اندورفین همچنین به عنوان یک مسکن طبیعی عمل می کند و به تسکین دردهای جزئی کمک می کند. سروتونین می تواند به کاهش افسردگی، استرس و اضطراب کمک کند. در نتیجه پس از ماساژ ریلکسی، احساس عالی خواهید داشت.
 • افزایش دمای بدن: این ماساژ با افزایش دمای بافت های نرم به شما آرامش می بخشد. ماساژ باعث افزایش دمای پوست و تبادل سلولی می شود. تبادل سلولی باعث انتقال بیشتر اکسیژن و مواد مغذی در ماهیچه ها می شود. این تبادل سلولی به افزایش دما و جریان خون و ایجاد آرامش عمیق در بدن کمک می کند. اثر فیزیولوژیکی تنفس را کند می کند و ضربان قلب را کاهش می دهد و به بدن و عضلات اجازه می دهد تا آرام شوند.

ماساژ آرامش سیستم عصبی

تکنینک های تخصصی ماساژ ریلکسی می تواند بر روی سیستم عصبی تاثیرات فوق العاده مثبتی بگذارد و به آن ها آرامش بی نظیری القا کند. هنگامی که ماسور شروع به انجام دادن حرکات مخصوص می کند، بدنتان تحت تاثیر این تکنیک ها قرار گرفته و به آرامشی عمیق فرو می رود. آرامش القا شده به بدن، ذهنتان را نیز تحت تاثیر قرار می دهد و باعث آرامش اعصاب شما می شود. به همین دلیل است که ماساژ ریلکسی، نوعی ماساژ آرامش سیستم عصبی نیز هست.

اگر دچار تیک های عصبی، درگیری فکری بیش از حد، خستگی و گرفتگی عضلانی ناشی از اعصاب ضعیف و یا استرس و هر آنچه که آرامش شما را تحت تاثیر قرار داده است شده اید، پیشنهاد می شود حتما ماساژ ریلکسی را امتحان کنید. از آن جایی که با وجود کارهای روزرمره امروزی، این نشانه ها در بیشتر مردم یافت می شود، می توان گفت که ماساژ ریلکسی، یکی از مواردی است که می توان به همه افراد آن را توصیه کرد. اکثر افرادی که تجربه ماساژ ریلکسی داشته اند از آن با نام ماساژ آرامش سیستم عصبی یاد می کنند. این اسم گویای تمام خواص این ماساژ بی نظیر است. اگر شما هم نیاز دارید برای چند ساعت هم که شده در محیطی دلنشین، آرامش مطلق را به خود هدیه دهید و بدنتان را از هر نوع تنش دور کنید، پیشنهاد می شود حتما ماساژ ریلکسی را که باعث آرامش سیستم عصبی بدن شما می شود، امتحان کنید.

چه نوع تکنیک هایی در ماساژ ریلکسی استفاده می شود؟

تکنیک های این ماساژ فقط و فقط به ریلکس شدن شما کمک می کند. در این ماساژ برای ایجاد آرامش از طیف گسترده ای از تکنیک های ماساژ استفاده می شود. بسیاری از تکنیک های آرامش بخش با فشار سبک انجام می شود که هدف آن افزایش دما و جریان خون، دستکاری بافت های نرم و تحریک مواد شیمیایی مثبت در بدن است.

تکنیک های ماساژ ریلکسی

تکنیک افلوراژ

یک تکنیک ماساژ رایج برای گرم کردن عضلات و تشویق جریان خون و لنفاوی است. افزایش جریان خون در عضلات به آن ها اجازه می دهد تا آرام شوند و برای تکنیک‌های دیگر ماساژ آماده شوند.

تکنیک افلوراژ در ماساژ ریلکسی

تکنیک ورز دادن

یکی دیگر از تکنیک های مورد استفاده برای آرامش، ورز دادن است. ورز دادن را می توان به آرامی یا با شدت بیشتری بسته به اثر لذت انجام داد. این تکنیک دما را افزایش داده و باعث افزایش خون در عضلات می شود. همچنین برای فشرده کردن بافت های سطحی، ماهیچه ها یا رباط ها برای افزایش خاصیت ارتجاعی استفاده می شود. حالا که با ماساژ ریلکسی و تکنیک های آن آشنا شدید، به مزایای آن می پردازیم.

تکنیک ورز دادن در ماساژ ریلکسی

قیمت ماساژ ریلکسی چه قدر است؟

یک سوال مهم که ممکن است بعد از آشنا شدن با این ماساژ برای شما پیش بیاید، قیمت ماساژ ریلکسی است. هزینه ماساژ ریلکسی به مهارت ماساژور، محیط و فضای اسپا، روغن های مورد استفاده و مدت زمان ماساژ بستگی دارد. دانوب اسپا، حرفه ای ترین سالن ماساژ کرج، ماساژ را با مناسب ترین قیمت در محیطی آرامش بخش با کادری ماهر به شما ارائه می دهد. قیمت این ماساژ برای یک ساعت 650.000 تومان و برای یک ساعت و نیم 975.000 هزار تومان است که با توجه به فواید عالی آن بسیار مقرون به صرفه به حساب می آید.

قیمت ماساژ ریلکسی در کرج

استرس برای بدن همانند سم عمل می کند و به مرور زمان به بدن و ذهن آسیب وارد می کند. همچنین بیماری های مزمن مانند دیابت، بیماری قلبی و حتی سرطان از استرس ناشی می شود. افسردگی، اضطراب، تغییرات شخصیتی و مشکلات رفتاری نیز از دیگر عوارض استرس است. از آنجایی که ماساژ ریلکس استرس را از بین می برد از تمامی این موارد جلوگیری می کند. با انجام ماساژ ریلکسی می توانید ذهن و بدن سالم تر داشته باشید و از هرگونه تنش به دور باشید.

مراحل رزرو ماساژ ریلکسی با قیمت مناسب مرکز ماساژ دانوب اسپا

دانوب اسپا یکی از مراکز ماساژ حرفه ای در کرج می باشد که با ماسورها و ماسیس های باتجربه و کاربلد خود، ماساژ ریلکسی را به حرفه ای ترین شکل ممکن انجام می دهد. اگر نمی دانید چگونه باید رزرو ماساژ ریلکسی در کرج را در مجموعه دانوب اسپا انجام دهید، باید بگوییم که این کار بسیار ساده است. با طی کردن قدم های کوچکی که در ادامه به شما خواهیم گفت، می توانید یک ماساژ ریلکسی آرامش بخش در یک سالن ماساژ شیک و پر انرژی برای خود رزرو کنید.

مراحل رزرو آنلاین ماساژ ریلکسی
 • ابتدا به صفحه رزرو آنلاین ماساژ مراجعه کنید.
 • پس از مشخص کردن جنسیت خود، ماساژ ریلکسی را انتخاب کنید. (البته شما علاوه بر این ماساژ، می توانید از دیگر خدمات دانوب اسپا نیز بهره مند شوید و رزرو آنلاین هر یک از آن ها با استفاده از همین پنل رزرو که روبروی شماست، انجام دهید.)
 • حالا زمان مشخص کردن زمان (تاریخ و ساعت) ماساژ است.
 • سپس نام، شماره تماس و ایمیل خود را وارد کنید. (اگر فیلد نحوه آشنایی با ما را هم پر کنید، ممکن است به قید قرعه از میان کسانی که این فیلد را پر کرده اند، برنده جوایز دانوب اسپا شوید.)
 • حالا پس از تایید نهایی، وارد صفحه پرداخت خواهید شد که باید اطلاعات کارت را وارد کرده و پرداخت را انجام دهید.
 • اگر پرداخت شما با موفقیت انجام شود، پیامک رزرو برای شما ارسال خواهد شد.
 • اما اگر در انجام هر یک از مراحل بالا مشکلی برای شما به وجود آمد و یا خطایی از سمت وبسایت رخ داد، می توانید از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت، با تیم پشتیبانی دانوب اسپا تماس بگیرید و ما را از مشکل پیش آمده مطلع سازید تا کارشناسان متخصص وبسایت دانوب، به سرعت مشکل شما را حل کنند.
رزرو آنلاین ماساژ ریلکسی در دانوب اسپا
رزرو آنلاین ماساژ

ماساژ ریلکسی در کرج

ماساژ ریلکسی در کرج در مجموعه دانوب اسپا، یکی از پرطرفدار ترین ماساژهای این مجموعه به حساب می آید. در کل اگر ذهن و جسم خسته ای دارید، پیشنهاد ما به شما ماساژ ریلکسی است. زیرا این ماساژ از ترکیبی از تکنیک های ماساژ برای آرامش بدن استفاده می کند. فشار در این ماساژ ملایم است و شما هیچ دردی احساس نخواهید کرد. ماساژ ریلکسی فواید بسیاری از جمله تحریک پوست، افزایش دما و گردش خون دارد. همچنین از این ماساژ می توان برای کاهش درد، کاهش تنش عضلانی و کمک به حفظ سلامت عضلات استفاده کرد. شما می توانید با مراجعه به وب سایت دانوب اسپا، بهترین مرکز ماساژ در کرج، ماساژ خود را رزرو نمایید و به مدت یک ساعت ریلکس کرده و از تمام مشکلات روزمره خود رها شوید.

ماساژ ریلکسی در کرج

سوالات متداول

شما می توانید از قسمت رزرو آنلاین دانوب اسپا ماساژ خود را رزرو کنید.