همیشه انتخاب یک هدیه مناسب برای تبریک مناسبت های خاص، تشکر و قدرانی از عزیزان زندگی مان دشوار بوده است. هدیه ای که به آن ها آرامش ببخشد و لبخند بر لب آن ها آورد. با کارت هدیه ماساژ دانوب، لحظاتی به یادماندنی و خاطره انگیز را به عزیزانتان هدیه دهید. کارت های هدیه ما برای بهره مندی از خدمات متنوع “دانوب اسپا” مانند انواع ماساژ، فیشیال، کافه رستوران، دکتر فیش، سونا و جکوزی مجموعه قابل استفاده هستند.

کارت هدیه ماساژ دانوب مناسب بانوان هست یا آقایان؟

جواب این سوال خیلی راحت است. هر دو! چون مجموعه دانوب اسپا در روز های زوج پذیرای بانوان و در روز های فرد پذیرای آقایان است. همچنین خدمات ما به گونه ای است که هم بانوان و هم آقایان می توانند از آن ها استفاده کنند.

کارت هدیه ماساژ مناسب چه گروه سنی است؟

شما می توانید کارت های هدیه دانوب را به افراد 18 سال به بالا هدیه دهید. افرادی که مسن هستند می توانند از ماساژ ریلکسی، سونا و جکوزی دانوب اسپا استفاده کنند و افراد جوان نیز می توانند از خدمات فیشیال گرفته تا ماساژ و پدیکور استفاده کنند و پوست خود را سالم و شاداب کنند.

قیمت کارت هدیه ماساژ دانوب چقدر است؟

ما در دانوب اسپا چند کارت هدیه داریم که قیمت آن ها بسیار مناسب است. در مجموعه دانوب اسپا شما عزیزان می توانید، از 2 میلیون تومان تا 10 میلیون تومان کارت های خود را سفارش دهید. کارت های هدیه ماساژ دانوب اسپا عبارتند از:

کارت silver

کارت هدیه ماساژ در تهران

شامل 2 سانس ماساژ ریلکسی، 1سانس پدیکور، 1 سانس سونا و جکوزی و یک سرویس کافه است که ارزش این کارت 2.430.000 تومان است که با تخفیف به قیمت 2.130.000 تومان تقدیم شما می گردد.

کارت gold

شامل 1 سانس ماساژ ریلکسی، 1سانس ماساژ ترکیبی، 1سانس فیشیال، 1سانس پدیکور، 1 سانس سونا و جکوزی و یک سرویس کافه که ارزش این کارت 4.880.000 تومان است که با تخفیف به قیمت 3.480.000 تومان تقدیم شما می گردد.

کارت vip

شامل 1 سانس ماساژ لوکس،2 سانس ماساژ ترکیبی، 2سانس فیشیال، 2سانس پدیکور، 2 سانس سونا و جکوزی، 1 سانس دکتر فیش و دو سرویس کافه که ارزش این کارت 10.770.000 تومان است که با تخفیف به قیمت 7.920.000 تومان تقدیم شما می گردد.

 

کارت هدیه ماساژ دانوب اسپا چقدر معتبر است؟

این کارت ها به مدت 6 ماه اعتبار دارند. شما می توانید در این بازه زمانی به دانوب اسپا مراجعه و از خدمات استفاده کنید.

کلام پایانی

با کارت هدیه ماساژ دانوب دیگر نیازی نیست نگران هدیه دادن به عزیزان خود باشید. این کارت ها مناسب بانوان و آقایان با هر محدوده سنی می باشد. با انتخاب یک کارت هدیه مناسب برای عزیزان خود، مناسبت های خاص مانند تولد، روز مادر، روز پدر، ولنتاین، سالگرد ازدواج و … را در ذهن آن ها ماندگار کنید. دانوب سالن ماساژ کرج همیشه برای استقبال از شما عزیزان آمادگی دارد.