قیمت ماساژ در کرج چقدر است؟

قیمت ماساژ در کرج چقدر است

قیمت ماساژ در شهر کرج که از نظر موقعیت جغرافیایی به پایتخت نزدیک است و امکانات بسیاری دارد، هوای خوب، حمل و نقل سریع (مترو) و خدمات رفاهی مناسب از امکانات استان البرز است و در بخش خدمات رفاهی کرج می توان به سالن های ماساژ مجهز و حرفه ای اشاره کرد.

از موضوعات مهمی که باید به آن توجه داشت، تجربه و مهارت ماسور و ماسیس است. پرسنل دانوب اسپا همگی ماهر و مجرب بوده و دارای مدرک معتبر هستند. یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده مجموعه، سامانه رزرو نوبت آنلاین ماساژ دانوب اسپا است. شما می توانید در هر زمان و هر مکان به راحتی نوبت خود را رزرو کنید. حتی می توانید برای عزیزان خود نیز رزرو نوبت انجام دهید و آن ها را غافلگیر کنید.

قیمت انواع ماساژ در کرج چقدر است؟

قیمت انواع ماساژ در کرج که مجموعه دانوب اسپا آن را ارائه می دهد در جدول پایین آمده است.

نکته: قیمت تمامی خدمات برای خانم ها و آقایان یکسان می باشد. قیمت ها نیز به واحد “تومان” نوشته شده است.

اگر در مشاهده جدول مشکل دارید، لطفا گوشی موبایل خود را ۹۰ درجه به صورت افقی بچرخانید.

خدمات ۳۰ دقیقه (نیم ساعت) ۶۰ دقیقه (۱ ساعت) ۹۰ دقیقه (یک ساعت و نیم) ۱۲۰ دقیقه (۲ ساعت)
ماساژ ریلکسی   ۶۵۰.۰۰۰ ۹۷۵.۰۰۰  
ماساژ ترکیبی   ۹۵۰.۰۰۰ ۱.۴۰۰.۰۰۰  
ماساژ سوئدی   ۷۵۰.۰۰۰ ۱.۱۰۰.۰۰۰  
ماساژ دیپ تیشو (بافت عمیق)   ۸۵۰.۰۰۰ ۱.۲۰۰.۰۰۰  
ماساژ پا (فوت ماساژ)   ۵۰۰.۰۰۰    
ماساژ ورزشی (اسپرت ماساژ)   ۸۵۰.۰۰۰ ۱.۲۷۵.۰۰۰  
ماساژ شکلات   ۱.۲۵۰.۰۰۰ ۱.۸۵۰.۰۰۰  
ماساژ سلولیت   ۱.۳۰۰.۰۰۰    
ماساژ آروما (آروماتراپی)   ۹۰۰.۰۰۰ ۱.۲۰۰.۰۰۰  
ماساژ شمع (شمع داغ)   ۱.۱۵۰.۰۰۰ ۱.۶۵۰.۰۰۰  
ماساژ سنگ داغ     ۱.۳۰۰.۰۰۰  
ماساژ سنگ و شمع داغ (ترکیب این دو)     ۱.۵۰۰.۰۰۰  
ماساژ پرفرمنس ۶۰۰.۰۰۰ ۱.۲۰۰.۰۰۰    
فیشیال اکونومی   ۶۵۰.۰۰۰    
فیشیال رویال     ۱.۲۰۰.۰۰۰  
فیشیال CIP     ۱.۷۰۰.۰۰۰  
فیشیال VIP       ۲.۲۰۰.۰۰۰
پدیکور کلاسیک   ۶۰۰.۰۰۰    
پدیکور گلد     ۸۵۰.۰۰۰  
پدیکور VIP       ۱.۱۰۰.۰۰۰
دکتر فیش   ۶۸۰.۰۰۰    

 

مجموعه دانوب برای خانم های محترم، خدمات بیشتری را نیز تدارک دیده است. این خدمات فقط مخصوص خانم هاست و آقایان نمی توانند از این خدمات به خصوص استفاده کنند. خدمات ویژه خانم ها به همراه ساعت و قیمت آن ها در جدول زیر نوشته شده است.

خدمات ۶۰ دقیقه (۱ ساعت) ۹۰ دقیقه (۱ ساعت و نیم)
پلاژن تراپی ۱.۲۰۰.۰۰۰
کربوکسی تراپی ۱.۰۰۰.۰۰۰
پدیکور اکونومی ۴۰۰.۰۰۰
پدیکور پروفشنال ۶۰۰.۰۰۰
پدیکور رویال ۸۰۰.۰۰۰

 

پس از اینکه قیمت ماساژ در کرج و در مجموعه دانوب اسپا را به طور کامل متوجه شدید، حالا با توجه به نیاز خود از طریق پنل رزرو زیر می توانید هر یک از خدمات دلخواه خود را رزرو نمایید.

 

جنسیت
انتخاب خدمات
سرویس
خدمات جانبی سرویس
تاریخ و زمان
اطلاعات تکراری
اطلاعات
سبد خرید
تایید
ما قادر به پردازش پرداخت شما نیستیم. لطفا مجددا تلاش کنید.
نوبت شما  با موفقیت ثبت گردیدتا دقایق دیگر پیامک رزرو برای شما ارسال خواهد شد
کد تایید شما
افزودن به تقویم iCAL

قیمت ماساژ در کرج یکی از دغدغه های افرادی است که می خواهند در شهر کرج ماساژ دریافت کنند. دانوب اسپا یک سالن ماساژ مجهز در شهر کرج است که انواع ماساژ را با بهترین و باتجربه ترین ماسورها و ماسیس ها ارائه می دهد. دانوب با ارائه امکانات خوب، محیطی آرامش بخش و قیمتی مناسب، تجربه ای لذت بخش را برای شما به ارمغان می آورد. قیمت ماساژ در کرج، مطلبی است که به صورت کامل به آن خواهیم پرداخت. پس از خواندن این مطلب، شما قیمت انواع ماساژ در کرج را خواهید فهمید. یکی از مهم ترین فاکتور هایی برای انجام هر کاری از جمله ماساژ در نظر گرفته می شود، هزینه آن است. ماساژ به شما در سلامتی و ریلکس شدن کمک می کند و فواید بسیار زیادی دارد. اگر شما طرفدار ماساژ هستید و یا علاقه دارید که حداقل یک بار این حس را تجربه کنید، حتما مطلع اید که یک ماساژ خوب که توسط یک ماسور با تجربه و ماهر انجام می شود هزینه بالایی دارد. همین هزینه باعث می شود که اکثرا افراد از فواید فوق العاده ماساژ بی نصیب بمانند.

قیمت ماساژ سال ۱۴۰۲

ماساژ، یکی از محبوب ترین روش هاست که در رسیدن به آرامش و حال خوب تاثیر بسیار زیادی دارد. دنیای ماساژ بسیار متنوع بوده و از آنجایی که هر سبک نیاز به تخصص و تجهیزات خاص دارد و در کل ماساژ های مختلف با یکدیگر متفاوت هستند، پس نمی توان در برآورد هزینه ماساژ بدن به یک نتیجه واحد رسید. بنابراین، قیمت انواع ماساژ متفاوت خواهد بود. در ادامه عواملی که بر روی نرخ خدمات ماساژ تاثیر گذارند را بررسی خواهیم کرد.

لیست قیمت انواع ماساژ در کرج

علاوه بر جدول بالا، در این قسمت علاوه بر قیمت هر ماساژ، می توانید با توضیح کوتاهی که برای هر یک از خدمات نوشته شده است، تا حد زیادی با آن ها آشنا شوید.

ماساژ ریلکسی

همانطور که از نام این ماساژ پیداست با حرکات ملایم و آهسته، به شما در ریلکس شدن و کاهش تنش عضلانی و خوابی راحت کمک می کند. قیمت ماساژ ریلکسی دانوب اسپا به مدت 1 ساعت 650.000 تومان و به مدت 1 ساعت و نیم 975.000 تومان است.

ماساژ سوئدی

این ماساژ محبوب ترین و پرطرفدار ترین ماساژ در دنیاست که برای عموم افراد مخصوصا کسانی که برای اولین بار می خواهند ماساژ تجربه کنند مناسب است. ماساژ سوئدی در گردش خون بهتر و کاهش دردهای موضعی تاثیرگذار است. قیمت ماساژ سوئدی دانوب اسپا به مدت 1 ساعت 750.000 تومان و به مدت 1 ساعت و نیم 1.100.000 تومان می باشد.

ماساژ ورزشی

ماساژ ورزشی دانوب اسپا به ورزشکاران کمک می کند تا سریع تر ریکاوری شوند و تنش های عضلانی آن ها کاهش یابد. ماساژ ورزشی نه تنها برای ورزشکاران حرفه ای، بلکه برای تمام افرادی که فعالیت های روزمره سنگین یا نیمه سنگین دارند نیز مناسب می باشد. قیمت ماساژ ورزشی دانوب اسپا به مدت 60 دقیقه 850.000 تومان و مدت زمان 90 دقیقه 1.275.000 تومان است.

ماساژ پا

ماساژ پا یا همان فوت ماساژ یکی از بهترین و محبوب ترین روش های رفع خستگی و کاهش پا درد است که توسط کادر مجرب دانوب اسپا ارائه می شود. قیمت فوت ماساژ دانوب اسپا به مدت 1 ساعت 500.000 تومان می باشد.

ماساژ دیپ تیشو

این ماساژ که نام دیگر آن ماساژ بافت عمیق است، گرفتگی ها و دردهای عضلانی شما را آرام خواهد کرد. قیمت ماساژ دیپ تیشو در مجموعه دانوب اسپا به مدت 1 ساعت 850.000 تومان و به مدت 1 ساعت و نیم 1.200.000 تومان است.

قیمت ماساژ در کرج چقدر است؟

ماساژ پرفورمنس

این ماساژ یک انتخاب عالی برای کارمندان، دندانپزشکان و کلیه افرادی است که به مدت طولانی پشت میز می نشینند و کار می کنند. این ماساژ، تمامی دردهای ناحیه گردن و شانه را برطرف می کند. قیمت ماساژ پرفورمنس به مدت نیم ساعت 600.000 تومان و به مدت 1 ساعت 1.200.000 تومان می باشد.

ماساژ شکلات

این ماساژ مانند نام شیرینش یک تجربه بسیار شیرین و جذاب می ‌باشد که در کلاژن سازی و جوان سازی پوست، تاثیر فوق العاده زیادی دارد. قیمت ماساژ شکلات به مدت 1 ساعت 1.250.000 تومان و به مدت 1 ساعت و نیم 1.850.000 تومان است.

ماساژ سنگ داغ

این ماساژ با سنگ هایی که معمولا از جنس بازالت هستند و با استفاده از تکنیک ‌های مختلف مانند ضربه، فشار، ورز دادن یا حرکات دایره‌ ای انجام می شود که در کاهش استرس و تنش های عضلانی بسیار موثر است. قیمت ماساژ سنگ داغ دانوب اسپا به مدت 1 ساعت و نیم 1.300.000 تومان می باشد.

ماساژ شمع

این ماساژ بر خلاف اسمش کاملا بی خطر است. زیرا در این ماساژ از شمع هایی استفاده می شود که مواد مضر مثل پارابن ندارد. این ماساژ در افزایش شادابی و سلامت پوست، کاهش استرس و تنش های عضلانی بسیار مفید می باشد. قیمت ماساژ شمع به مدت 1 ساعت 1.150.000 تومان و به مدت 1 ساعت و نیم 1.650.000 تومان است.

ماساژ آروماتراپی

رایحه درمانی و پیچیدن رایحه های خوشبو در فضای اتاق ماساژ فوایدی مانند کاهش استرس، درد و حالت تهوع را به همراه دارد. قیمت ماساژ آروماتراپی دانوب اسپا به مدت 1 ساعت 900.000 تومان و به مدت 1 ساعت و نیم 1.200.000 تومان می باشد.

ترکیب ماساژ شمع و سنگ داغ

ترکیب ماساژ های سنگ و شمع داغ، یک ترکیب فوق العاده مفید و مناسب برای افرادیست که از گرفتگی های عضلانی خود رنج می برند. قیمت ماساژ سنگ و شمع داغ دانوب اسپا به مدت 1 ساعت 1.150.000 تومان و به مدت 1 ساعت و نیم 1.500.000 تومان می باشد.

ماساژ ترکیبی

ماساژ ترکیبی دانوب اسپا مجموعه ای از انواع ماساژ را شامل می شود، که فواید زیادی برای رفع مشکلات جسمانی و آرامش اعصاب به همراه دارد. ماساژ ترکیبی می تواند برای بسیاری از افراد مناسب باشدو قیمت ماساژ ترکیبی به مدت ۱ ساعت 950.000 تومان و به مدت 1.400.000 تومان است.

ماساژ سلولیت و اسکراب بدن

ماساژ سلولیت و اسکراب بدن در رفع برآمدگی های پوستی موثر است. این سلولیت ها بیشتر در ناحیه بازو، ران و باسن به وجود می آید و یکی از مشکلات شایع بین بانوان است، همچنین درمان آن به زیبایی بدن و افزایش اعتماد به نفس کمک می کند. قیمت ماساژ سلولیت و اسکراب بدن به مدت زمان ۱ ساعت 1.300.000 تومان است.

قیمت ماساژ سال 1402

ماساژ ، یکی از محبوب ترین روش هاست که در رسیدن به آرامش و حال خوب تاثیر بسیار زیادی دارد. دنیای ماساژ بسیار متنوع بوده و از آنجایی که هر سبک نیاز به تخصص و تجهیزات خاص دارد و در کل ماساژ های مختلف با یکدیگر متفاوت هستند، پس نمی توان در برآورد هزینه ماساژ بدن به یک نتیجه واحد رسید. بنابراین، قیمت انواع ماساژ متفاوت خواهد بود. در ادامه عواملی که بر روی نرخ خدمات ماساژ تاثیر گذارند را بررسی خواهیم کرد.

قیمت ماساژ به چه عواملی بستگی دارد و چگونه تعیین می شود؟

همان گونه که گفتیم، قیمت خدمات ماساژ یک عدد ثابت نیست و به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عبارت دیگر عوامل متعددی در تعیین هزینه ماساژ بدن دخیل هستند. برخی از این عوامل عبارتند از:

نوع و سبک ماساژ همانطور که می دانید، سبک های مختلفی از ماساژ موجود است که هر کدام از آن ها با دیگری متفاوت است و علاوه بر تخصص های جداگانه، ممکن است نیاز به تجهیزات مخصوص نیز داشته باشد. برای مثال در ماساژ سنگ داغ، همان گونه که از نام آن مشخص است، نیاز به سنگ های مخصوص ماساژ است. درحالی که در ماساژ ریلکسی اینگونه نیست. از همین جا می توان نتیجه گرفت که ماساژ ریلکسی از ماساژ سنگ داغ، ارزان تر است. همچنین این نکته را نیز به یاد داشته باشید که ماساژ کامل بدن نسبت به ماساژ های موضعی هزینه بیشتری دارد و اصولا مراکز ماساژ هر دو نوع ماساژ (ماساژ کامل و موضعی) را دارند. پس حتما در هنگام رزرو نوبت، حواستان به این موضوع باشد. گفتنی است که دانوب اسپا تمامی ماساژهای تخصصی را به صورت کاملا حرفه ای با ماسورها و ماسیس های باتجربه و با قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه می دهد.

مدت زمان جلسه ماساژ این موضوع به صورت مستقیم در تعیین نرخ ماساژ تاثیرگذار است. هرچه مدت زمان جلسه ماساژ بیشتر باشد به طبع قیمت آن نیز بیشتر است. مدت زمان ماساژ از نیم ساعت شروع می شود و تا دو ساعت متغیر است. دانوب اسپا مدت زمان جلسات ماساژ خود را به شیوه ای تنظیم کرده است که هم ماساژ به طور کامل انجام شود و هم شخص ماساژ گیرنده اذیت نشود.

تجربه شخص ماساژ دهنده مهارت و تجربه شخص ماساژ دهنده، یکی از مهم ترین موارد تعیین قیمت انواع ماساژ می باشد. بد نیست بدانید که ماسورها و ماسیس های دانوب اسپا همگی دارای مدرک معتبر می باشند. این مسئله به شما کمک می کند که با خیالی آسوده به مجموعه دانوب مراجعه کنید.

محل قرارگیری سالن ماساژ

همه ما می دانیم که قیمت انواع ماساژ در سالن ماساژهای واقع در مناطق بالای شهر گران تر از مناطق پایین شهر است. البته این تنها دلیل گرانی مراکز بالای شهر، محل قرارگیری آن ها نیست و معمولا این سالن ها از نظر بهداشت و تمیزی، در وضعیت بهتری نسبت به مراکز پایین شهر قرار دارند. مرکز ماساژ دانوب اسپا نیز در بهترین منطقه کرج واقع شده است و از نظر بهداشت نیز در بهترین شرایط قرار دارد. البته قیمت خدمات ماساژ این مرکز، کاملا مقرون به صرفه است.

کیفیت و برند مواد مصرفی

کیفیت و مرغوبیت مواد مصرفی مانند شمع، سنگ و روغن ماساژ، از مواردی است که کیفیت یک ماساژ را تعیین می کند. یکی از اصلی ترین تفاوت های یک ماساژ مفید و آرام بخش با یک ماساژ ارزان و دردآور، همین کیفیت مواد مصرفی ماساژ است. سالن ماساژ دانوب اسپا از روغن ماساژ های مرغوب و شمع های ماساژ بدون پارافین استفاده می کند تا یک تجربه به یادماندنی را در ذهن شما مشتریان عزیز رقم بزند.

ابزار و تجهیزات جانبی

حوله ماساژ، تخت ماساژ یا ابزار هایی مثل گراتسون که در ماساژ استفاده می شوند از تجهیزاتی است که استفاده کردن یا نکردن از آن ها در قیمت ماساژ تاثیرگذار است. دانوب اسپا نیز از تمامی ابزار و تجهیزات جانبی به روز استفاده می کند تا رفاه را برای شما مراجعین محترم فراهم کند.

خدمات جداگانه از ماساژ

بعضی از افراد علاقه دارند تا در اتاق نمک ماساژ بگیرند یا بعد از جلسه ماساژ، در سونا و جکوزی ریلکس کنند. دانوب اسپا این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است تا از فواید آن بهره مند شوند. بدیهی است که این خدمات اضافی، هزینه های بیشتری را نیز در بر خواهد داشت. همچنین اگر بخواهید بعد از ماساژ از نوشیدنی های کافه استفاده کنید نیز باید هزینه آن را به صورت جداگانه پرداخت نمایید.

طراحی داخلی و محیط سالن ماساژ

قطعا ترجیح همه ما بر این است که در یک سالن ماساژ حرفه ای با طراحی آرامش بخش و رایحه ای مطبوع، ماساژ دریافت کنیم. سالن های ماساژ حرفه ای مانند دانوب اسپا، این اصول را در طراحی داخلی سالن خود استفاده می کنند. دریافت ماساژ در این مراکز حرفه ای، طبیعتا از سالن های معمولی با ظاهری نه چندان جذاب، گران تر خواهد بود اما ارزشش را خواهد داشت.

هزینه ماساژ بدن در منزل چگونه است؟

همین ابتدا باید بگوییم که دانوب، خدمات ماساژ در منزل ارائه نمی دهد. طبیعی است که قیمت ماساژ بدن در خانه نسبت به سالن ماساژ گران تر است. شخص ماساژ دهنده باید تجهیزات مخصوص ماساژ را تا خانه مشتری حمل کند که همین موضوع در تعیین نرخ ماساژ تاثیر گذار است. همچنین هزینه رفت و آمد شخص نیز در این موضوع دخیل می باشد. از این رو بهتر است به یک سالن ماساژ تخصصی با افراد مجرب مراجعه کنید تا در یک محیط آرامش بخش و بهداشتی با قیمت مناسب تر، از فواید ماساژ بهره مند شوید. شهر کرج، از نظر موقعیت جغرافیایی به پایتخت نزدیک است و امکانات بسیاری دارد، هوای خوب، حمل و نقل سریع (مترو) و خدمات رفاهی مناسب از امکانات استان البرز است و در بخش خدمات رفاهی کرج می توان به سالن های ماساژ مجهز و حرفه ای اشاره کرد.

قیمت ماساژ دانوب اسپا

مواردی که در جدول بالا عنوان کردیم، قیمت انواع ماساژ در مجموعه دانوب اسپا بود. یکی از ویژگی های فوق العاده این مجموعه، سامانه رزرو نوبت آنلاین است. شما می توانید در هر زمان و هر مکان به راحتی و به صورت آنلاین نوبت خود را رزرو کنید. حتی می توانید برای عزیزان خود نیز رزرو نوبت انجام دهید و آن ها را غافلگیر کنید. این رزرو هم به صورت اینترنتی از طریق وبسایت و هم به صورت تلفنی امکان پذیر می باشد. در کنار همه این ویژگی ها، دانوب اسپا جشنواره های تخفیف دارد که کمک می کند شما با کمترین هزینه ماساژ در کرج از خدمات استفاده کنید. برای اطلاع از جشنواره های تخفیفی صفحه اینستاگرام دانوب اسپا را دنبال کنید. در ادامه لیست قیمت انواع ماساژ در کرج را مشاهده می کنید که می توانید هزینه ماساژ دانوب اسپا را با دیگر سالن ها مقایسه و تفاوت قیمت را احساس کنید. دانوب اسپا همه روزه از ساعت 9 صبح تا 10 شب آماده پذیرایی از بانوان و آقایان است.

جمع بندی

هرچه تجربه ماساژدهنده بیشتر باشد، سالن ماساژ در منطقه بالای شهر قرار گرفته باشد، کیفیت روغن ها و لوسیون های ماساژ عالی باشد و امکانات رفاهی مانند کافی شاپ در سالن ماساژ وجود داشته باشد، قیمت ماساژ بالاتر می رود. همچنین نوع ماساژ نیز بی تاثیر نیست به طور مثال می توان گفت ماساژ ریلکسی نسبت به ماساژ سنگ داغ که یک ماساژ تخصصی است، قیمت مناسب تری دارد و ارزان تر می باشد. یک مورد تاثیرگذار دیگر در تعیین قیمت، مدت زمان ماساژ است. به طور معمول، مدت زمان یک ماساژ 1 ساعت است اما اگر بخواهید با توجه به مشکلتان، مدت زمان بیشتری ماساژ دریافت کنید باید هزینه بیشتری پرداخت نمایید. قیمت ماساژ در منزل نیز در مقایسه با قیمت ماساژ در سالن های ماساژ بیشتر است زیرا ماساژور باید وسایل را همراه خود به منزل آورد و همین موضوع باعث افزایش قیمت خواهد شد. ماساژ در منزل برای کسانی مناسب است که در منزل راحت هستند و از نظر هزینه مشکلی ندارند.

سوالات متداول

حرفه ای بودن ماساژ، امکانات سالن ماساژ و سایر موارد

قیمت ماساژ های مختلف با هم متفاوت است اما در کل همانطور که در مقاله گفتیم دانوب اسپا بهترین تعرفه در قبال کیفیت را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *